Materiał partnera

Skóra w każdym wieku
potrzebuje odpowiedniej troski.

Zostań jedną ze 100 testerek i odbierz
opakowanie chusteczek nawilżanych TENA Wet Wipe!

Testowany produkt

Jeśli opiekujesz się osobą starszą, z pewnością zauważyłeś, że z wiekiem skóra staje się coraz bardziej wrażliwa i wolniej oraz trudniej się goi. Osoby z nietrzymaniem moczu są jeszcze bardziej narażone na ryzyko podrażnień.

Chusteczki nawilżane TENA Wet Wipe zawierają wodę i formułę 3-w-1, która czyści, wzmacnia i chroni skórę bez konieczności spłukiwania, suszenia czy dodatkowego nawilżania. Chusteczki nawilżane TENA Wet Wipe pomagają w utrzymaniu naturalnego pH skóry.

Nie zawierają alkoholu ani mydła, a jednocześnie są lekko perfumowane. Doskonale nadają się do oczyszczania całego ciała. Opakowanie ma plastikowe, zamykane wieczko, dzięki któremu chusteczki dłużej pozostają świeże i wilgotne.

KAŻDA TESTERKA dodatkowo otrzyma:

  • TENA Barrier Cream - krem ochrony z gliceryną, chroniący wrażliwą skórę przed powstaniem zaczerwienienia czy podrażnień
  • TENA Zinc Cream - krem łagodzący z cynkiem do skóry już uszkodzonej lub podrażnionej


3 PROSTE KROKI DO ZDROWEJ SKÓRY

Krok 1: Sucha skóra

Skóra, aby była bezpieczna, musi być sucha. Właściwie dobrany produkt chłonny zapewnia skórze odpowiedni dopływ powietrza oraz daje poczucie suchości i komfortu. Produkty TENA ProSkin zapewniają ochronę przed przeciekaniem oraz długotrwałą suchość i miękkość. Zarówno majtki chłonne TENA Pants ProSkin (dla osób samodzielnych i chodzących) jak i pieluchomajtki na rzepy TENA Slip ProSkin (dla osób niesamodzielnych lub leżących) są testowane dermatologicznie i nie zawierają lateksu. Wszystko po to, aby zachować naturalne zdrowie skóry.


Krok 2: Oczyszczanie

Dokładne oczyszczenie to bardzo ważny element utrzymania higieny. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio o nie zadbać przy każdej zmianie produktu chłonnego. Chusteczki nawilżane TENA Wet Wipe przeznaczone są przede wszystkim do częstej pielęgnacji skóry w okolicach intymnych podczas zmiany produktów chłonnych u osób, które mają problem z nietrzymaniem moczu. Po użyciu chusteczki nie ma potrzeby spłukiwania ani osuszania.


Krok 3: Ochrona

Wrażliwa skóra osób starszych potrzebuje specjalnej ochrony. Profilaktycznie warto nakładać na skórę cienką warstwę kremu ochronnego z gliceryną TENA Barrier Cream. Ma gęstą, przezroczystą formułę, która tworzy barierę ochronną przeciwko podrażnieniom. Jeśli jednak skóra jest już uszkodzona lub podrażniona, najlepszy będzie TENA Zinc Cream - krem łagodzący z cynkiem. Oprócz gliceryny zawiera 10% tlenku cynku i łatwo się rozsmarowuje.


Produkty TENA zostały zaprojektowane w trosce o skórę osób starszych i po to,
by wesprzeć Cię w najważniejszych aspektach dbania o skórę bliskiej Ci osoby.

Ankieta Rekrutacyjna

W akcji mogą wziąć udział zalogowani użytkownicy, którzy wyrazili chęć dołączenia do klubu Polki Rekomendują.
Dołącz klikając przycisk:
Dołącz do klubu
Polki Rekomendują