Materiał Partnera

#MamNosaDo

Człowiek jest w stanie rozpoznać nawet 10000 zapachów! Większości z nich nie potrafimy jasno zidentyfikować i nazwać, ale nasz nos wcale nie ustępuje oczom czy uszom pod względem dostarczanych do mózgu bodźców.

Człowiek jest w stanie rozpoznać nawet 10000 zapachów! Większości z nich nie potrafimy
jasno zidentyfikować i nazwać, ale nasz nos
wcale nie ustępuje oczom czy uszom pod
względem dostarczanych do mózgu bodźców.

SPRAWDŹ ile wiesz o ZAPACHU,
POZNAJ historie zaproszonych do akcji influencerów, ODKRYJ "pachnące" ciekawostki,
WYGRYWAJ nagrody w naszych konkursach.

Poznaj wyniki testu

„Czystość i piękny zapach! Żel świetnie dopiera plamy, wszystko świetnie usunął i co ważne - nie zniszczył żadnego ubrania. Gdy pranie się skończyło, otworzyłam drzwi pralki. Zapach był niesamowity!” pisze Gurina.tatiana

Sprawdź czy masz nosa do ZAPACHÓW
#MamNosaDo

Konkurs

Przygotowaliśmy konkurs, który pobudzi pamięć i rozbudzi zmysły!
Rozwiąż quiz i zdradź nam jaki zapach przywołuje u Ciebie najpiękniejsze wspomnienia. Aromat pieczonej szarlotki przypomina Ci ukochaną babcię? A może zapach świeżo koszonej trawy kojarzy ci się z pierwszymi krokami dziecka? Czekamy na twoje wyjątkowe wspomnienia!

Możesz wygrać kupony do drogerii Hebe o wartości 100 zł oraz zapas produktów do prania Persil z linii Against Bad Odors.
Weź udział w konkursie

POZNAJ WSZYSTKIE PRODUKTY
Z LINII PERSIL AGAINST BAD ODORS

Nieprzyjemne zapachy i uporczywe plamy - nikt ich nie lubi! Nowy Persil skutecznie eliminuje brzydkie zapachy dzięki innowacyjnej Technologii Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów, która działa jak magnes wyłapujący brzydkie zapachy, a w ich miejsce następuje uwalnianie składników kompozycji zapachowej, aby zapewnić długotrwałą świeżość. Z kolei nowa formuła Deep Clean wnika głęboko we włókna, aby całkowicie usuwać plamy i zapewniać perfekcyjną czystość Twoich ubrań.

Żel do prania Persil Against Bad Odors oraz kapsułki Persil Discs 4w1 Against Bad Odors są łatwe w użyciu, bez trudu rozpuszczają się podczas prania, wnikają głęboko we włókna tkanin zapewniając silną ochronę przed brzydkimi zapachami oraz perfekcyjne usuwanie uporczywych plam.

Odkrywaj z nami wyjątkowe produkty Persil. Nasze Redaktorki oraz członkinie Klubu Polki Rekomendują już się przekonały o skuteczności działania nowych produktów Persil Against Bad Odors. Spróbuj i Ty!

 • Neutralizacja
  brzydkich zapachów
  Innowacyjna Technologia Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów wnika głęboko we włókna, aby zwalczać brzydkie zapachy, nawet po praniu.
 • Usuwanie
  uporczywych plam
  Nowa formuła Deep Clean wnika głęboko we włókna, aby całkowicie usuwać plamy oraz zapewniać olśniewający blask.
 • Perfekcyjna czystość
  i świeżość dla Twoich ubrań
  Nieprzyjemne zapachy są skutecznie neutralizowane, a Ty możesz cieszyć się perfekcyjną czystością i długotrwałą świeżością Twoich ubrań.
 • Ochrona
  tkanin
  Persil zapewnia moc w usuwaniu zarówno plam, jak i brzydkich zapachów, a jednocześnie jest delikatny dla tkanin.