Materiał partnera

Wypróbuj Lenor Unstoppables™ Fresh – perełki
zapachowe do prania, które nadają Twoim ubraniom
intensywną świeżość na dłużej!

Unikalna formuła opatentowana przez Lenor z gwarancją niesamowicie trwałego zapachu! Perełki zawierają najwyższej jakości składniki, które zapewniają niezwykle świeży zapach utrzymujący się aż do następnego prania!* Perełki zawierają aż kilka razy więcej składników zapachowych, niż standardowe płyny do płukania. To dzięki innowacyjnej formie perełek, na tkaninach może osiąść więcej substancji zapachowych. Ale to nie wszystko…

Unikalna formuła perełek pozwala na to, aby decyzja o sile zapachu pozostała w Twoich dłoniach. Masz ochotę na pranie o delikatnym zapachu? Użyj mniejszej ilości perełek. Chcesz zwiększyć intensywność zapachu? Wsyp więcej perełek.

Proste i genialne!
*do 12 tygodni dla przechowywanych ubrań.

Perełki dodaj bezpośrednio na dno bębna. Pamiętaj o tym, że to Ty decydujesz o intensywności zapachu, poprzez wsypanie większej lub mniejszej ilości produktu. Jeśli chcesz sprawdzić zapach perełek, to po prostu delikatnie ściśnij butelkę. Zapach wyczujesz przez nakrętkę!

Do pralki włóż ubrania i dodaj środek piorący. Jeżeli chcesz dodatkowo zmiękczyć tkaniny, nie zapomnij o dodaniu płynu do prania.

Włącz pranie. Gotowe!

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone.

Odwiedzaj często stronę Polki.pl, aby nie przegapić innych okazji.

Zobacz pełny Harmonogram akcji.