Rodzinny piknik jak z filmu?

Tych 5 rzeczy sprawi, że będziecie wyglądać
jak z rozkładówki Urody Życia

Elegancja na łonie natury to teraz trend numer jeden! Bo przecież zawsze można zachować klasę.

Duży koc w kratę

Najlepiej w słonecznych, ciepłych barwach. Koc powinien nie tylko ładnie wyglądać, ale i spełniać swoją podstawowa funkcję. To dlatego zadbaj, by był odpowiednio duży, by zmieścili się na nim wszyscy członkowie rodziny.

Wiklinowy koszyk

Jedzenie wynoszone w siatkach jest passę. Na piknik zabierzcie wiklinowy kosz, który w sezonie letnim można kupić w zasadzie wszędzie. Postarajcie się wybrać spory kosz, by zmieściło się w nim jedzenie, piknikowa zastawa i książki.

Słoiki ze słomką

To niepowtarzalny hit. Słoiki idealnie wyglądają napełnione wodą mineralną z owocami i miętą. My uwielbiamy zestawienie: cytryna, pomarańcza, truskawki i mięta!

Elegancka zastawa

Plastikowym, jednorazowym talerzykom mówimy nie. To samo dotyczy kubeczków i sztućców. Dlaczego? Po pierwsze wygląda to niezbyt elegancko, po drugie – jak tylko zawieje wiatr, to pusty talerzyk odfrunie, a sok wyleje się na kocyk. Teraz można kupić specjalne piknikowe zestawy wielokrotnego użytku.

Samochód

Gdzie spakować te wszystkie stylowe gadżety? Niewątpliwie przyda się samochód. Najlepiej duży, rodzinny, z obszernym bagażnikiem i miejscem na kubek kawy lub butelkę wody. Fajnie, gdyby też dobrze wyglądał... My wybrałyśmy Skodę Rapid Spaceback, bo łączy te wszystkie cechy i jest bardzo kobiecym autem.

Jaki samochód do ciebie pasuje?

Jeśli nie wiesz, jakim autem powinnaś jeździć,

rozwiąż nasz test!