Mama w mieście jest stylowa!

Bo przecież bycie mamą to nie tylko pieluchy i karmienie...

W rozciągniętych dresach, z przetłuszczonymi włosami niedbale związanymi w kucyk, ze stertą pieluch, butelek i dziecięcych papek – tak wygląda stereotyp młodej matki. Ale czasy się zmieniły. Dziś kobiety chcą być piękne niezależnie od tego, czy są w pracy, czy w domu. Przykładem może być Ania Lewandowska, która niedawno została mamą, a wygląda nieziemsko! My też wiemy, co zrobić, by być stylową mamą!

Zadbany wygląd

Wszystkie za duże, rozciągnięte ohydne dresy wyrzuć do kosza. Nie będą ci potrzebne. Ubieraj się wygodnie, bo przecież to oczywiste, że zajmując się dzieckiem powinna czuć się komfortowo. To pozwoli ci się pewniej czuć, gdy wybierzesz się na zakupy, do parku, czy do lekarza na szczepienie.

Obowiązkowy relaks

Zadbaj też o stan umysłu, bo stylowa mama nie chodzi ciągle zdenerwowana i sfrustrowana! Gdy dziecko śpi, poczytaj książkę, zrelaksuj się, nie pierz, nie prasuj i nie sprzątaj. Czasem kąpiel lub filiżanka ulubionej herbaty mogą zdziałać cuda i uleczyć skołatane nerwy. Posprzątasz potem albo porosisz męża o pomoc.

Gadżety

Stylowa mama ma odpowiednie gadżety, które ułatwiają jej życie. Wózek, nosidełko, fotelik samochodowy, torba na jedzenie. Bez tego nie wychodzimy z domu.

Bezpieczne auto

Stylowo znaczy bezpiecznie i wygodnie. Bo bezpieczeństwo jest w modzie! To dlatego tak wiele kobiet decyduje się na Skodę Rapid Limo. Czym się wyróżnia to auto? Bezpieczeństwo zapewnia między innymi system ABS, ESP oraz system kontroli ciśnienia powietrza w oponach TPM+. Do tego Rapid Limo jest niezwykle funkcjonalny. Spory bagażnik i dużo miejsca w środku pozwolą ci śmiało zmieścić wózek, nosidełko, fotelik czy zakupy. Auto ma też uchwyt na kamizelkę odblaskową pod przednim siedzeniem, schowek pod klapką wlewu paliwa przeznaczony do wygodnego przewożenia skrobaczki do szyb, uchwyty na bilety parkingowe, uchwyty na kubki oraz kieszenie w przednich drzwiach, które idealnie pasują do 1,5 litrowych butelek (tych z kaszką dla maluszka też). Dla młodej mamy to wygoda, której potrzebuje.

Jaki samochód do ciebie pasuje?

Jeśli nie wiesz, jakim autem powinnaś jeździć,

rozwiąż nasz test!