Jak spakować się na rodzinny wypad, by o niczym nie zapomnieć?

Zapamiętaj tę listę, a najlepiej ją sobie wydrukuj.

Każdy, kto lubi od czasu do czasu wybrać się za miasto, wie, że do tego typu rodzinnej wyprawy trzeba się odpowiednio przygotować i spakować. Co ze sobą zabrać, by o niczym nie zapomnieć i nie zniszczyć sobie wyjazdu, a przy tym prezentować się stylowo?

Spakuj tylko potrzebne rzeczy

Nieważne, jak duże auto posiadasz, pamiętaj, by na kilkugodzinny wypad nie zabierać całego mieszkania i połowy zawartości lodówki. Większości rzeczy nawet nie wyjmiesz, a tylko się nadźwigasz. Już wcześniej zrób listę potrzebnych rzeczy, tak by o niczym nie zapomnieć.

Ubranie na zmianę

Jeśli masz dzieci, to pewnie wiesz, że nawet jeśli wybieracie się na jednodniowy wypad, to musisz zabrać ze sobą ubrania na zmianę, bo przecież nigdy nic nie wiadomo. Dzieci kochają sport, uwielbiają biegać i często się brudzą. Ale nie tylko najmłodsi mają takie problemy. Dorośli też i chyba nie ma w tym nic złego. To dlatego warto zabrać ze sobą zapasowy strój oraz cieplejszą bluzę, którą przyda się wieczorem.

Coś do jedzenia

Do bagażnika spakuj też coś do jedzenia. Proponujemy owoce, domowe kanapki oraz świeżo wyciskany sok.

Gadżety

Dzieci nie lubią się nudzić. Na wypad za miasto zabierz gadżety, które sprawią, że dzień będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Do samochodu wrzuć piłkę, rower dla dziecka, hulajnogę, planszówki i książkę. Jak spakować tyle rzeczy naraz? Wystarczy odpowiedni samochód, który odpowie na wasze potrzeby. My wybrałyśmy Skodę Rapid, która ma duży bagażnik i mnóstwo miejsca w środku.

Jaki samochód do ciebie pasuje?

Jeśli nie wiesz, jakim autem powinnaś jeździć,

rozwiąż nasz test!